Úvodní strana » Tvorba www stránek » » SEO – optimalizace
Tvorba stránek

SEO – optimalizace

SEO – optimalizace

Chcete být na internetu vidět? Pro váš web vypracujeme analýzu klíčových slov, napíšeme vhodné marketingové a SEO optimalizované texty. Provedeme registraci webu do katalogů, vymyslíme a zorganizujeme internetovou reklamní kampaň.

Vlastní webové stránky má dnes téměř každá firma a právě kvůli vysoké konkurenci je teď velmi důležité zaměřit se na internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače, tzv. SEO (Search Engine Optimization). Cílem SEO je umístit se na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je marketingová metoda, která slouží k získání kvalitních klíčových slov a frází pro web. Je základem kvalitní optimalizace pro vyhledávače – SEO. Analýza klíčových slov je nutná především pro vytvoření dobré informační struktury, ale také kvalitní copywriting, budování zpětných odkazůPPC kampaně. Informace o analýze klíčových slov

Psaní SEO optimalizovaných textů pro web – copywriting

Copywriting prodává produkty a prezentuje firmu. Dobře psaný text vzbuzuje v zákazníkovi důvěru a zájem o další informace. Cílem copywritingu je pomocí textu dovést potenciálního zákazníka až k závazné objednávce. Optimalizovaný text obsahuje všechna důležitá klíčová slova a podporuje umístění webu na předních pozicích ve vyhledávačích, a tím pomáhá zvyšovat návštěvnost vašich webových stránek.

Texty pro web není vhodné kopírovat z tištěných firemních materiálů. Při psaní textů je důležité zohlednit specifika webového prostředí – např. většinou není vidět celý kontext, text bývá interaktivní atd. Grafický návrh by měl být nezávislý na zobrazovacím zařízení.

Budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů neboli linkbuilding je nedílnou součástí každé komplexní optimalizace. Zpětné odkazy jsou odkazy, které jsou umístěny na cizích webech a přímou URL adresou na vás odkazují.

Zpětné odkazy mají zásadní vliv na pozice webu ve vyhledávačích. Kvalitní technické zpracování a optimalizované texty pro dobré umístění v internetových vyhledávačích bohužel nestačí. Je potřeba i dostatečné množství hodnotných zpětných odkazů.

Vybudováním zpětných odkazů se u internetových vyhledávačů zviditelníte a dostanou se k vám noví návštěvníci.

Registrace do katalogů

Webové stránky zaregistrujeme cca do 100 českých a cca 50 slovenských katalogů s ohledem na optimalizaci pro internetové vyhledávače. Po provedení registrace získáte přehled katalogů, ve kterých jsme registraci provedli.

Výměna odkazů mezi relevantními weby

Pro váš web zařídíme výměnu odkazů s weby, které mají vhodný obsah a přitom nejsou vaší přímou konkurencí.

Kontaktujte nás!

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.© 2016 SEO – optimalizace | Tvorba www stránek Tvorba webových stránek, webových prezentací, internetových aplikací, webdesign JeseníkVšechna práva vyhrazena.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
point add search heart